Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Hořovice

Jednodenní akce pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ji umí a chtějí si ji zahrát s fajn lidmi. Rádi Vás v Klubu dekových her v Hořovicích uvidíme! Účastníci nejsou věkově omezeni.

  • Kdy: 12. června 2011 od 9 do cca 16 hodin (9:30 prezentace účasníků).
  • Kde: Hořovice, Klub deskových her Kostka (Společenský dům Hořovice - centrum Sedmikráska, Nádražní 606)
  • Startovné: 30 Kč
  • Ceny: deskové hry či poukázky v hodnotě 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:30  - pro včas příchozí čaj a croissant zdarma. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Klub Kostka se nachází ve společenském domě v Hořovicích, Nádražní 606. Doprava autobusem, vlakem (v Hořovicích zastavují všechny rychlíky) viz. www.idos.cz či autem (možnost parkování před společenským domem). Vstup od řeky, poté se vydejte do prvního patra do místnosti centa Sedmikrásky dle směrovek

 

Jídlo a ubytování

Předpokládáme 60 min přestávku na oběd. Jídlo vlastní či možnost objednání v blízké pizzerii (www.pizzamerane.cz). Přímo v místě turnaje bude drobné občerstvení - čaj, limonády, sušenky.

Ubytování neposkytujeme.

Startovné a ceny

Startovné je 30 Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000 Kč. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion (v tom případě přijeďte už v 9:00 na čaj a croissanty). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla či navštivte náš klub v nějakém předešlém termínu a rádi Vás Dominion naučíme (KDH Kostka Hořovice). Hlavně nezapomeňte vzít s sebou dobrou náladu a případně i kamarády.

Těší se na Vás Jan Strohschneider