Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Karlovy Vary


V pořadí již druhý hlavní turnaj ve hře Dominion.

  • Kdy: 14. května 2011 od 10.30 do cca 18 hodin.
  • Kde: Karlovy Vary, Krajská knihovna, A-klub (Závodní 378/84)
  • Startovné: 30,- Kč
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků je od 10:30  - občerstvení - je možnost objednat si dovoz pizzy nebo číny. K dispozici bude káva a čaj. Jinak svačinky a pití s sebou. Platí standardní propozice a pravidla Dominion Tour. Přihlášky zde.

Doprava

Krajská knihovna se nachází v areálu Krajského úřadu, ve čtvrti Dvory. Pokud pojedete od Prahy, vjedete na průtah Karlovými Vary, budete sledovat sjezdy směr Dvory, případně ukazatele na Krajský úřad. Těsně před příjezdem k areálu budete mít po levé straně dostihové závodiště. To je taky dobrý orientační bod.

Pokud pojedete autobusem, přímo ke knihovně jezdí MHD autobus č. 10 směr Tašovice a č. 1 směr Globus. Zastávka se jmenuje Krajský úřad.

 

Startovné a ceny

Startovné je 30,-Kč

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 10:30 na registraci). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těšíme se na vás!!!