Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour České Budějovice

Zajímavá akce 3. ročníku Dominion Tour pořádaná společně klubem deskových her oddílu T.K. Toulavý vítr, prodejnou společenských her Labyrint a DDM České Budějovice. Srdečně zveme všechny zájemce na kvalifikační turnaj.

  • Kdy: sobota 24. března 2012 od 9:30
  • Kde: DDM České Budějovice, U zimního stadionu 1, České Budějovice
  • Startovné: 30,- Kč (děti 20,- Kč)
  • Ceny: Poukázky na hry od hlavního sponzora firmy ALBI a věcné ceny od Labyrintu

Propozice a přihlášky

Prezence účastníků od 9:30.

Doprava

Místo konání turnaje - DDM České Budějovice se nachází v bývalé Hardtmuthově vile v ulici U zimního stadionu 1, která je kolmá na Lidickou.

Jídlo a ubytování

Předpokládáme krátkou přestávku na oběd, jídlo si přineste svoje, připadně je možno nakoupit v supermarketu přes ulici. Přímo v místě turnaje je k dispozici základní občerstvení - čaj, limonáda a toustovač s varnou konvicí volně k použití.

Ubytování je možné spacákovou formou v nedalekých klubovnách oddílu Toulavý vítr. Zájemci o ubytování nechť se ozvou s dostatečným předstihem.

Starovné a ceny

Startovné je 30,- Kč, pro děti do 15 let 20,- Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion. Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těší se na vás všichni organizátoři!