Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Karlovy Vary


Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi.

  • Kdy: 21. dubna 2012 od 11 do cca 18 hodin.
  • Kde: Karlovy Vary, Krajská knihovna K. Vary, A-klub, Závodní 378/84
  • Startovné: 30 Kč
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 10:30  - pro včas příchozí čaj. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Autem pojedete od Prahy po průtahu směr Plzeň, část města je Dvory, navigační tabule budou směřovat ke Krajskému úřadu. Krajská knihovna je v areálu Krajského úřadu.

Přímo ke knihovně jedou autobusy č. 1 (i ze zastávky Horní nádraží) a č. 10 (i ze zastávky Dolní nádraží, autobusové nádraží). Výstupní zastávka se jmenuje Krajský úřad.

Jídlo

K dispozici bude čaj a budeme hromadně objednávat pizzu na dovoz. Přesto doporučujeme s sebou něco k pití a svačinu. Předpokládáme, že uděláme hodinovou přestávku, kdy je možno si autem dojet na jídlo do nedalekého Intersparu nebo do Globusu.

 

Startovné a ceny

Startovné je 30Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000,- Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 10:00 ). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těšíme se na vás ....