Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Ostrava 2012

 

Již tradiční akce pořádaná v prostorách klubu deskových her Korunka, kde si mohou změřit síly hráči ze všech koutů nejen našeho kraje Moravskoslezského :) Přijďte se podívat, změřit síly a zahrát spousty jiných deskových her v rámci dvoudenního hráčského setkání, které proběhne od pátečního večera, pro přespolní zajišťujeme ubytování a nedaleké restaurace či obchody zajišťují dostatečné občerstvení. Těšíme se na Vás v Korunce!

  • Kdy: 12. května 2012 od 9:30
  • Kde: Ostrava, http://korunka.webnode.cz/kontakt/
    (SVČ Korunka, Korunní 49, Ostrava 9 - Mariánské Hory, 709 00)
  • Startovné: 50 Kč
  • Ceny: deskové hry od firmy Albi v hodnotě cca 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezence účastníků od 9:30 hod. V 10:00 hod. začátek turnaje! Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Klub deskových her Korunka se nachází viz. http://korunka.webnode.cz/kontakt/

Jídlo a ubytování

Předpokládáme 60 min přestávku na oběd buďto v průběhu nebo po turnaji(dle dohody účastníků přímo na místě). Přímo v místě turnaje je automat s občerstvením. Jelikož se turnaj odehrává v rámci akce Korunka OPEN, která začíná v pátek od 18:00hod, nabízíme možnost přespání.

Startovné a ceny

Startovné je 50Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě cca 2000Kč. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech. Cena za páteční hraní s možností přespání (i bez) činí 50,-Kč/dospělý a 30,-Kč/dítě.

Co s sebou

Doporučujeme přezuvky a pro přespávající spací pytel. Karimatky máme k dispozici.

Těší se na vás Cauly, Deli a Pavel