Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Týniště nad Orlicí

Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát. Těšíme se na vás!

  • Kdy: v sobotu 7.4. od 10 hod.
  • Kde: DDM Týniště nad Orlicí
  • Startovné: 30 Kč
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:30. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde. Počítáme s juniorskou kategoriií do 13 let.

Doprava

Dostanete se k nám autem, vlakem, autobusem i pěšky. Žlutá budova DDM je přímo na náměstí, naproti žluté poliklinice směrem ke kostelu.

Trénink

Máte-li chuť potrénovat, rádi vás přivítáme už v pátek večer od 18 hod.

Ubytování

Pro přespolní a nejen pro ně nabízíme možnost přespání ve vlastních spacákách v naší tělocvičně za symbolický poplatek 30,- Kč/osoba.

Informace

Ozvěte se na ddmslunicko@seznam.cz nebo na tel.:725435732 - Eva Jenčíková

 

 

Níže uvedenou mapku vám klidně nastavíme - je to trochu složitější. Jediné co potřebujeme je přesně vědět na jakékoli mapě, kde je vchod do budovy kde je místo konání.

Starovné a ceny

Starovné je 30,- Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000,- Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 9.00 hod.) Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těší se na vás Eva, Jirka, Káťa ....