Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Počátky

Pohodový turnaj pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi. Pro přespolní máme ubytování,  jídlo možné objednat přímo do klubu, nebo se lze najíst v nedaleké restauraci, či francouzském bistru. Těšíme se n Vás!

  • Kdy: 10. května 2014 od 10 hodin
  • Kde: Počátky, Klub deskových her, Palackého náměstí 8
  • Startovné: 30 Kč
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 2000 Kč
  • kontakt: mail: deskovky.pocatky@centrum.cz, tel.: 777 239 037 (Štěpán Černoš - hlavní organizátor), facebook

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:30  - Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Výjimkou jsou odlišné kategorie odměn. Z důvodů motivace hráčů ze ZŠ budou hlavní ceny v kategorii "nejlepší žák ZŠ" a "Junior" dle pravidel DT, tedy do 13 let včetně. Vítěz seniorské kategorie dle pravidel DT (tedy 14+) bude odměněn v menším rozsahu. Postupový klíč na pražské finále bude zachován přesně dle pravidel DT.  Přihlášky zde.

Doprava

Počátky se nachází v srdci Vysočiny, cca 22 km od Pelhřimova a 33 km od Jihlavy. Samotný Klub deskových her najdete v centru na Palackého náměstí v budově informačního centra čp 8. Turnaj proběhne v klubovně č. 2. Do Počátek lze cestovat nejlépe autobusem (z Prahy i Brna), popřípadě vlakem na stanici Počátky-Žirovnice (svoz do Počátek zařídíme).

GPS souřadnice místa konání: 49°15'39.445"N, 15°14'23.935"E


Jídlo a ubytování

Předpokládáme 60 min přestávku na oběd. Ten lze spáchat v místní restauraci, či francouzském bistru. Přímo v místě turnaje je kuchyňka s mikrovlnkou a varnou konvicí pro základní potravinovou pomoc :)

Ubytování je možné v místní ubytovně. Zájemci o ubytování, prosíme se o projevení zájmu do 30. 4. 2014.

Startovné a ceny

Starovné je 30Kč pro všechny.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte dříve - hru vás naučíme za 5 minut). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těšíme se na Vás.