Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Praha

Toto je pouze inspirativní příklad, editujte jak je libo. Prosím nepoužívejte různobarevné a různě veliké fonty, použijte předdefinované styly - paragraph, h1 (hlavní nadpis), h2 (vedlejší nadpisy).

Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi. Pro přespolní máme ubytování,  na jídlo máme vymyšlenu nedalekou hospůdku. Rádi Vás na Palubě uvidíme!

  • Kdy: února 2010 od 10 do cca 18 hodin.
  • Kde: Praha, Klub deskových her Paluba (Lidická 40)
  • Startovné: 50 Kč (studenti 40, děti 30)
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:30  - pro včas příchozí čaj a croissant croissanne zdarma. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Klub Paluba se nachází v Praze 5 na Smíchově, Lidická 40 v dosahu metra B (stanice Anděl), tramvají (4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 20) i autobusů (např. 167, 217, 123, 191, 130 ...). V domě projděte do dvora, dejte se doleva a na konci dvora vejděte (můžete i zazvonit) dveřmi do suterénu domu č. 40B.

Níže uvedenou mapku vám klidně nastavíme - je to trochu složitější. Jediné co potřebujeme je přesně vědět na jakékoli mapě, kde je vchod do budovy kde je místo konání.

Jídlo a ubytování

Předpokládáme 60 min přestávku na oběd, s tím že při registraci bude možné si objednat jídlo v nedaleké restauraci, kam se v přestávce odebereme. Přímo v místě turnaje je bar se základním občerstvením - čaj, limonády, sušenky a i výborné toasty.

Ubytování je možné buď pro méně majetné spacákovou formou na Palubě, v případě menšího počtu zájemců i v soukromí. Zájemci o ubytování, prosíme se o projevení zájmu do xx . ledna, po tomto datu vám už nemůžeme ubytování garantovat.

Starovné a ceny

Starovné je 50Kč, pro studenty a důchodce 40Kč, pro děti do 15 let 30Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnae na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 9:30 na čaj a croisanty). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těší se na vás Jakub, Radka a Miloš ....