Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Tišnov

Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí  hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi. 

  • Kdy: 29. března 2014 od 10 do cca 18 hodin.

  • Kde: Tišnov, DDM, Riegrova 

  • Startovné: 50 Kč (studenti 40, děti 30)
  • Ceny: deskové hry

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:00. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

vlastní

Jídlo a ubytování

Předpokládáme 60 min přestávku na oběd, s tím že při registraci bude možné si objednat jídlo v nedaleké restauraci, kam se v přestávce odebereme. Přímo v místě turnaje je bar se základním občerstvením - čaj, limonády, sušenky a i výborné toasty.

Ubytování je možné buď pro méně majetné spacákovou formou na Palubě, v případě menšího počtu zájemců i v soukromí. Zájemci o ubytování, prosíme se o projevení zájmu do xx . ledna, po tomto datu vám už nemůžeme ubytování garantovat.

Starovné a ceny

Starovné je 50Kč, pro studenty a důchodce 40Kč, pro děti do 15 let 30Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnae na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 9:30 na čaj a croisanty). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těší se na vás Kolík