Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Praha

Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi. 

  • Kdy: v neděli 15. března 2015 od 10 do cca 17 hodin.
  • Kde: Praha, Centrum bridže a her (Biskupský Dvůr 2095/8)
  • Startovné: 60 Kč (studenti 40, děti 30)
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 2000 Kč

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:30. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Podrobnosti o městské dopravě i parkování najdete podrobně na stránkách Centra bridže a her. Herna je na Florenci, čili červené a žluté metro a tramvaje i autobusy Vás dopraví téměř na místo (max 5 minut pěšky). Z hlavního nádraží i z Masarykova nádraží se dá dojít i pěšky (max 15, resp. 10 minut).

Jídlo a ubytování

Předpokládáme 60 min přestávku na oběd, s tím že při registraci bude možné si objednat jídlo v nedaleké restauraci, kam se v přestávce odebereme. Přímo v místě turnaje je bar s občerstvením včetně točeného piva a malinovky, alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného občerstvení jako jsou párky, klobásky či nakládaný hermelín. Je také možnost objednat si jídlo z nedalekých restaurací.

Ubytování je na každém dle svých preferencí, pokud chcete pomoci, organizátor Vám pomůže.

Starovné a ceny

Starovné je 60Kč, pro studenty a důchodce 40Kč, pro děti do 15 let 30Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 2000Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 9:30). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těší se na Vás Milan & Mandy

Milan Macura

778 473 375