Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Kopřivnice II.

Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi. Rádi Vás na akci uvidíme!

  • Kdy: 1. října 2016 od 9.30 hodin
  • Kde: Kopřivnice, Dům dětí a mládeže Kapitána Jaroše 1077
  • Startovné: 50 Kč (děti do 15 let 30 Kč)
  • Ceny: deskové hry v hodnotě 500 Kč
  • Kontakt: pashm@ktknet.cz       732162654

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 8:30. Platí standardní propozice a pravidla Dominion Tour. 

Doprava

v blízkosti DDM je místní vlakové nádraží i zastávka autobusu s názvem vlakové nádraží. V případě příjezdu autem doporučuji zaparkovat na parkovišti před Albertem nebo v Dukelské ulici.

Jídlo a ubytování

Předpokládáme, že turnaj odehrajeme bez přestávky. Po ukončení turnaje (předpokládáme mezi 12.30-13.00) uděláme hodinovou pauzu na oběd a následně bude pokračovat volné hraní. V blízkosti je Vietnamská restaurace, kebab i Albert. Možno si nechat dovést pizzu.

Ubytování je možné v DDM, ale je nutno se předem nahlásit a vzít si sebou spacák s karimatkou.

Startovné a ceny

Startovné je 50Kč, pro osoby mladší 15-ti let 30 Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě 500Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Přezutí, v případě mokrého počasí bude povinné. Karimatku se spacákem, budete-li chtít přespat. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Volné hraní

Před turnajem v pátek 30.9. od 17.00 do noci a po turnaji v sobotu 1.10. asi od 14.00 do noci proběhne v DDM volné hraní. Vstup volný a k dispozici bude velké množství her.

Těší se na vás Pavel, Jana, Silva