Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Hradec Králové

Pohodová jednodenní akcička pro všechny kdo se rádi naučí novou hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi. Pro přespolní máme ubytování. Rádi Vás v KDH Poutník uvidíme!

  • Kdy: 11. března 2017 od 10 do cca 18 hodin.
  • Kde: Klub deskových her Poutník, klubovna střediska "K.Šimka", Sokolovská 79/1, Hradec Králové - Labská kotlina II
  • Startovné: 50 Kč (děti do 15-ti let a senioři za 30 Kč)
  • Ceny: deskové hry

Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků probíhá v sobotu od 9:30 do 10:00 hod. Poté bude následovat vysvětlení pravidel turnaje. Předpokládaný konec turnaje v cca 17:00 hod. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Klubovna se nachází v městské části Labská II nedaleko výpadovky na Pardubice, poblíž Obřího akvária a školy Bezručova ZŠ. Klubovnu najdete na křižovatce ulic Sokolovská a Seydlerova. Objekt je rekonstruovaný, oplocený, natřený žlutou barvou. Projděte brankou a jděte rovnou do prosklených dveří před vámi.

Vlak / Bus
Od vlakového nádraží nebo z Terminálu HD jeďte trolejbusem č.1 nebo autobusem č. 9 a 28 do zastávky „Labská kotlina – Obří akvárium“. Odtud je to asi 5 minut chůze mezi panelovými domy, ulicí Bezručova kolem základní školy a doprava na ulici Seydlerova.

Auto
Optimální příjezd je ulicí Veverkova, kde odbočíte do ulice Gebauerova. Na první křižovatce se pak dáte vpravo do ulice Seydlerova a poté znovu vpravo do ulice Sokolovská. Klubovna se nachází po levé straně ve směru jízdy.

Parkování je možné v okolních ulicích bez poplatku.

Jídlo a ubytování

Strava je zajištěna formou malého bufetu přímo v klubovně za klubové ceny. V nabídce je čaj, káva, kofola, a další nápoje, párek v rohlíku, klobáska, sušenky apod.

Ubytování je možné po domluvě v klubovnách Střediska "K.Šimka" s vlastním spacákem a karimatkou. Cena je 50,- Kč za noc na osobu nebo dle dohody.

Pro zájemce

Pokud se chcete připravit předem a zopakovat si nebo se naučit Dominion, chcete si jen tak zahrát a pobavit se, KDH Poutník je pro vás otevřen každý čtvrtek od 17,45 do 21,00 hod.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na pořadatele akce:

Sandy - Radka Zajíčková (mob. 777 811 361)
Indi - Petr Němeček (mob. 776 108 115)
Miloš Čeřovský (mob. 702 911 500)

Nezapomeňte si přibalit dobrou náladu !

Těší se na vás Klub deskových her Poutník