Dominion Tour

logo Hra roku

Dominion Tour Litvínov 

První akce tohoto druhu v širokém okolí pro všechny kdo se chtějí naučit hru Dominion, nebo pro ty kdo ho umí a chtějí si ho zahrát s fajn lidmi.

  • Kdy: sobota 6. 5. 2017 od 10:15 hod.
  • Kde: Litvínov, Městská knihovna Litvínov, Soukenická 982
  • Startovné: 50 Kč, junioři a čtenáři Městské knihovny Litvínov 30 Kč 
  • Ceny: deskové hry v hodnotě min. 500Kč
  
Propozice a přihlášky

Prezentace účastníků od 9:00  - pro včas příchozí čaj a něco malého k snídani zdarma. Zahájení turnaje cca v 10:15. Během turnaje bude možné zakoupit drobné občerstvení přímo v knihovně. V těsné blízkosti rychlá občerstvení (kebab, pizza, čína). V případě zájmu většiny zařadíme pauzu na oběd. Platí standardní propozice a pravidla Dominion tour. Přihlášky zde.

Doprava

Městská knihovna Litvínov se nachází v centru města. Přímo přes ulici se nachází velké neplacené parkoviště. Pro příjezd hromadnou dopravou doporučuji vlaky či autobusy do Mostu, 1. náměstí a odtud přesun tramvají č. 4 do Litvínova. Tramvajová zastávka Litvínov, obchodní dům je vzdálena cca 5 minut pěšky.

Jídlo a ubytování

V případě zájmu možná hromadná objednávka pizzy, kebabu či číny a pauza cca 45 min na oběd. Přímo v místě turnaje bude improvizovaný bar se základním občerstvením - čaj, limonády, sušenky, toasty, apod.

Ubytování nezajišťujeme.

Startovné a ceny

Startovné je 50,- Kč, junioři a čtenáři Městské knihovny Litvínov 30,- Kč.

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Dominionu do ČR. Jde o hry v celkové hodnotě min. 500,- Kč, máme připraveny i ceny pro juniory do 13 let. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní, podrobnosti v pravidlech.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního, dokonce ani umět Dominion ne (v tom případě přijeďte už v 9:00 na čaj a vysvětlení lehkých pravidel). Pokud se chcete přece jen připravit předem, jsou k dispozici pravidla. Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Těší se na vás tým organizátorů