Dominion Tour

logo Hra roku

Přihláška

Přihláška pro účastníky. Chcete-li turnaj Dominion Tour uspořádat, kontaktujte nás emailem.


 Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
 Brno, 26. 2. 2017
 České Budějovice, 4.3.2017
 Hradec Králové, 11.3.2017
 Příbor, 2.4.2017
 Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
 Dobříš, 15.4.2017
 Brno II., 22.4.2017
 Plzeň, 29.4.2017
 Kladno, 1.5.2017
 Praha I., 3.5.2017
 Litvínov, 6.5.2017
 Kopřivnice, 20.5.2017
 Pardubice, 27.5.2017
 Počátky, 9.9.2017
 Praha II., 16.9.2017
 Olomouc, 23.9.2017
 

Captcha Code

Click the image to see another captcha.
 

Seznam přihlášených

Tady najdete seznam přihlášených účastníků na hlavní turnaje a na některé místní turnaje (hodně místních turnajů ale nevyžaduje přihlášky přes centrální stránky).

Pokud chcete úplný přehled o účastnících, doporučujeme stránky s výsledky, kde jsou všichni hráči - i ti, kteří se nepřihlásili předem, ale přišli.

jménoturnaj
Norbert Hrdlička Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Tobiaš Hrdlička Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Svatopluk Ledl Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017,Hradec Králové, 11.3.2017
Jiří Jezbera Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Marek Krása Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Vadim Všetula Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Jindřich Cinka Brno, 26. 2. 2017
Marcel Nijman Brno, 26. 2. 2017
Fabian Maume Brno, 26. 2. 2017
Fabian Maume Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Kateřina Dudlová Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Rabah Beggar Brno, 26. 2. 2017
Daniel Zraly Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Miroslav Jezbera Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017,Hradec Králové, 11.3.2017
Miloš Čeřovský Hradec Králové, 11.3.2017,Příbor, 2.4.2017
Vladislav Sládek Brno, 26. 2. 2017
Eva Kulovaná Brno, 26. 2. 2017
Jiří Hovorka + 2 Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Ondřej Moutvička Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Petr Popelka Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Ondřej Losík Brno, 26. 2. 2017
Martin Doležal Hradec Králové, 11.3.2017
Natalie Ficencová Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Michal Hladík Ústí nad Orlicí, 18. 2. 2017
Otakar Jašek Brno, 26. 2. 2017
Natalie Ficencová Hradec Králové, 11.3.2017
Norbert Hrdlička Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Tobiaš Hrdlička Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Marcel Nijman Brno II., 22.4.2017
Honza Rybka Brno, 26. 2. 2017
Jan Kucharčík Brno, 26. 2. 2017
Michal Novotný Brno, 26. 2. 2017
Jan Sulzer Brno, 26. 2. 2017
Adam Šilhan Brno, 26. 2. 2017,Brno II., 22.4.2017
Oldřich Filip Brno, 26. 2. 2017
Marek Filip Brno, 26. 2. 2017
Světlana Filipová Brno, 26. 2. 2017
Petr Jeřábek Brno, 26. 2. 2017
Jiří Slabý Brno, 26. 2. 2017,Brno II., 22.4.2017
Zoltán Brno, 26. 2. 2017,Příbor, 2.4.2017,Brno II., 22.4.2017,Kopřivnice, 20.5.2017
Jiří Jezbera Hradec Králové, 11.3.2017
Marek Krása Hradec Králové, 11.3.2017
Jiří Polák Brno, 26. 2. 2017
Jiří Polák
Adéla Poláková
Jiří Polák Brno, 26. 2. 2017
Adéla Poláková Brno, 26. 2. 2017
Ondřej Buchar Brno, 26. 2. 2017
Jonáš Bartošek Brno, 26. 2. 2017
Bedřich Bolf Brno, 26. 2. 2017,Brno II., 22.4.2017
Martin Křivánek Brno, 26. 2. 2017
Jan Severa
Jan Severa Brno II., 22.4.2017
Tim Gvenetadze České Budějovice, 4.3.2017
Hanka Gvenetadze České Budějovice, 4.3.2017
Roman Hanzlik České Budějovice, 4.3.2017
Martin Hanzlik (junior)
Martin Hanzlik (junior) České Budějovice, 4.3.2017
Zbyněk Valeš České Budějovice, 4.3.2017
Martin Vosika České Budějovice, 4.3.2017
Ondřej Pulec Brno II., 22.4.2017
Jiří České Budějovice, 4.3.2017,Hradec Králové, 11.3.2017,Dobříš, 15.4.2017
Jakub Vochozka České Budějovice, 4.3.2017
Jana Čejpová Hradec Králové, 11.3.2017
Jonáš Obdržálek Hradec Králové, 11.3.2017
Miroslav Ďoubal České Budějovice, 4.3.2017
Vojtěch Ďoubal České Budějovice, 4.3.2017
Roman ADAM České Budějovice, 4.3.2017
Vojtěch ADAM České Budějovice, 4.3.2017
Natalie Ficencová Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Vadim Všetula Hradec Králové, 11.3.2017,Plzeň, 29.4.2017,Litvínov, 6.5.2017
Eva Jenčíková Hradec Králové, 11.3.2017,Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Ondřej Moutvička Plzeň, 29.4.2017,Litvínov, 6.5.2017
Daniel Zraly Hradec Králové, 11.3.2017,Plzeň, 29.4.2017,Litvínov, 6.5.2017
Robert Kindl Hradec Králové, 11.3.2017,Pardubice, 27.5.2017
Vojta Kavřík Hradec Králové, 11.3.2017,Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Lukáš Hromek Hradec Králové, 11.3.2017
Karolína Stráníková Hradec Králové, 11.3.2017
Vlaďka Tůmová Dobříš, 15.4.2017
Michal Hladík Hradec Králové, 11.3.2017
Václav Mareček Hradec Králové, 11.3.2017
Marek Krása Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Miroslav Jezbera Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Vladislav Sládek Brno II., 22.4.2017
Eva Kulovaná Brno II., 22.4.2017
Lukáš Buchta Příbor, 2.4.2017,Kopřivnice, 20.5.2017
Ferdinand Buchta Příbor, 2.4.2017,Kopřivnice, 20.5.2017
Bartoloměj Buchta Příbor, 2.4.2017,Kopřivnice, 20.5.2017
Viktorie Buchtova Příbor, 2.4.2017,Kopřivnice, 20.5.2017
Ondřej Dragoun Dobříš, 15.4.2017
Michal Hladík Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Josef Kratochvíl Brno II., 22.4.2017
Jaroslav Petrásek Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Eva Petrásková Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Oldřich Kurka Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Radka Kurková Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Jiří Jezbera Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Šárka Křišťáková Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Pavla Černá Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
sousedi 3x Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Petr Petras Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Stanislav Hlavatý Plzeň, 29.4.2017
Karolína Stráníková Týniště nad Orlicí, 8.4.2017,Plzeň, 29.4.2017,Litvínov, 6.5.2017
Karolína Stráníková Týniště nad Orlicí, 8.4.2017,Plzeň, 29.4.2017,Litvínov, 6.5.2017
Jan Týniště nad Orlicí, 8.4.2017
Roman Hanzlik Dobříš, 15.4.2017
Martin Hanzlik (junior) Dobříš, 15.4.2017
Tim Gvenetadze Dobříš, 15.4.2017
Hanka Gvenetadze Dobříš, 15.4.2017
Vadim Všetula Dobříš, 15.4.2017,Plzeň, 29.4.2017,Kladno, 1.5.2017,Litvínov, 6.5.2017
Robert Louda Dobříš, 15.4.2017
Karel Rücker Brno II., 22.4.2017
Daniel Zralý Dobříš, 15.4.2017
Petr Popelka Dobříš, 15.4.2017,Litvínov, 6.5.2017
Richard Janošík Plzeň, 29.4.2017
Filip Buček Brno II., 22.4.2017
Karolína Stráníková Brno II., 22.4.2017
Jan Sulzer Brno II., 22.4.2017
Vít Pravda Brno II., 22.4.2017
Petr Popelka Plzeň, 29.4.2017
Oldřich Filip Brno II., 22.4.2017
Marek Filip Brno II., 22.4.2017
Adéla Poláková Brno II., 22.4.2017
Jiří Polák ml. Brno II., 22.4.2017
Jiří Polák st.
Jiří Polák st. Brno II., 22.4.2017
Lukáš Buchta Brno II., 22.4.2017
Ferdinand Buchta Brno II., 22.4.2017
Bartoloměj Buchta Brno II., 22.4.2017
Viktorie Buchtova Brno II., 22.4.2017
Ondřej Losík Brno II., 22.4.2017
Radek Cibulka Plzeň, 29.4.2017
Jirka Plzeň, 29.4.2017,Kladno, 1.5.2017,Litvínov, 6.5.2017,Olomouc, 23.9.2017
Norbert Hrdlička Pardubice, 27.5.2017
Tobiaš Hrdlička
Nikolas Hrdlička Pardubice, 27.5.2017
Tobiaš Hrdlička Pardubice, 27.5.2017
Martin Telka Plzeň, 29.4.2017
Sofia Shashorina Praha I., 3.5.2017
Zuzana Marková Plzeň, 29.4.2017
Lukáš Melka Plzeň, 29.4.2017
Tomáš Augustin Kukal Praha I., 3.5.2017
Petr Pelikán Plzeň, 29.4.2017