Dominion Tour

logo Hra roku

Seznam finalistů

Zde najdete výsledky jednotlivých turnajů a seznam postupujících hráčů, kteří získali kvalifikační body do finále. Pokud zde najdete své jméno, jste buď kvalifikovaní do finálového turnaje v Dominion Tour na mezinárodní festival Deskohraní nebo jste od kvalifikace pouze krůček. 

Kvalifikovaní hráči

Jméno hráče Turnaj
Pavel Ranocha Dobříš
Svatopluk Ledl Ústí nad Orlicí 
Petr Popelka Ústí nad Orlicí 
Jaroslav Zůda Brno I.
Eva Kulovaná Brno I.
Jiří Hovorka České Budějovice
Vojtěch Škrlant České Budějovice
David Papousek České Budějovice
Daniel Zralý Hradec Králové
Vadim Všetula Ústí nad Orlicí + Hradec Králové
Martin Doležal Hradec Králové
Jan Hýl Příbor
Pavel Šimůnek Příbor
Josef Bohumínský Příbor
Miroslav Jezbera Týniště nad Orlicí
Kateřina Linhartová Týniště nad Orlicí
Petr Petras Týniště nad Orlicí
Roman Hanzlík Dobříš II. 
Petr Gašparík Dobříš II. 
Ondřej Pulec Brno II.
Jiří Slabý Brno II.
Jiří Polák mladší Brno II.
Radek Cibulka  Plzeň 
Richard Janošík  Plzeň 
Radek Wágner  Plzeň 
Jiří Urbánek Litvínov
Štěpán Burdík Praha I.
Dan Musil Kopřivnice
Tereza Strakošová Příbor+Kopřivnice
Jiří Jezbera Týniště n. Orlicí+Pardubice
Fabian Maume Telč 

Juniorská kategorie

Jméno hráče Turnaj
Tim Dostrašil Ústí nad Orlicí
Matěj Šabata České Budějovice 
Ferdinand Buchta Příbor 
Bartoloměj Buchta Příbor 
Pavla Černá  Týniště nad Orlicí 
Martin Hanzlík Dobříš II. 
Adéla Poláková Brno II.
Radim Šimůnek  Kopřivnice 

Hráči s jedním postupovým bodem 

Jméno hráče Turnaj
Matěj Štěpo Dobříš 
Nicolas Vančák Dobříš 
Natálie Ficencová Ústí nad Orlicí
Ondřej Moutvička Ústí nad Orlicí
Jiří Polák st. Brno I.
Vladislav Sládek Brno I.
Václav Pražák České Budějovice
Roman Hanzlik České Budějovice
Robert Kindl Hradec Králové
Marek Krása Hradec Králové
Otmar Onderek Příbor
Eva Jenčíková Týniště nad Orlicí
Jiří Šebek Dobříš II.
Zdeněk Hošek  Dobříš II.
Zdeňka Gašparíková Dobříš II.
Josef Kratochvíl Brno II.
Dana Bělská  Plzeň 
Tomáš Hlaváč Plzeň
Martin Vít Praha I.
Vladimír Kraft Litvínov
David Fogaš Kopřivnice
Filip Kovárník Pardubice
Pavel Salák Telč